אודות הפרויקט

לצפייה במלאי הדירות ONO Living Center לחץ כאן
חזרה לעמוד הפרויקטים

Ono center – you ono live once

Ono center הינה יצירת אומנות ראשונה מסוגה המשלבת אורבניות מודרנית עם פיתוח סביבתי וקהילתי מושקע. המתחם, החולש על פני כ-17 דונמים, ייהנה מנגישות יוצאת דופן ועתיד להיות מרכז הסוהו החדש של בקעת אונו.

Ono center תוכנן בתפיסה המתייחסת לפרויקט מגורים כחלל ציבורי המשלב, גינות ופארקים ציבוריים, מרכז מסחר ופנאי, משרדים ומגורים. תכנון זה הופך את חוויית המגורים לחוויה המושפעת מכל האלמנטים ונוצרת בה חוויה אורבנית המתאפיינת בחיים קהילתיים, כך שלא משנה מה תרצו או תצטרכו הכול יהיה בהישג ידכם.

המתחם כולל גינות מטופחות, פארקים, מתחם עסקים, מוסדות חינוך ועיצוב אדריכלי מחושב המעניק חווית מגורים עשירה ומפנקת לצד מרכזי בילוי ופנאי שוקקי חיים.

Ono center הינו פרויקט יזמי הזוכה לעידוד ותמיכת עיריית אור יהודה ורשויות המדינה, עובדה שתורמת להצלחתו ולעמידה בלוחות הזמנים.

כאשר מדובר ב – Ono center מדובר ב – Eco system מושלם
המתחם מעניק שפע אפשרויות בכל שעות היממה בסגנון חיים שאין דומה לו.

ONO LIVING CENTER  מתחם מגורים אורבני חדשני ומרהיב הכולל 4 בנייני מגורים 12 קומות עם 197 דירות מיוחדות הנושקות לפארקים רחבי ידיים, ופיאצה שוקקת חיים בתכנון אדריכלי מרהיב.

ONO BUSINESS CENTER  ארבעה בנייני משרדים מעוצבים ומפוארים במגוון גדלים, בשטח כולל של כ-28 אלף מ”ר.

ONO STREET CENTER  פיאצה המשתרעת לאורך של 250 מטר בילוי, תרבות ופנאי MALL STREET בן שתי קומות בשטח כולל של 18,000 מ”ר, מאופיין בעסקים מתחום הלייף סטייל.

ONO center

שם המסלול: מחיר למשתכן
מספר מתחם: 53487
שם פרויקט: מרכז נווה סביונים
גורם משווק: רשות מקרקעי ישראל
יישוב: אור יהודה
שכונה: בית בפארק
מס’ יחידות :158

מידע מתוך אתר הדירה

אודות המיקום

כל מה שצריך כדי להרגיש ב Center

ולהישאר קרובים ל Living

בואו לגור בפרויקט ONO LIVING CENTER במרכז החדש של בקעת אונו, בלב גוש דן ולהנות מרמת חיים גבוהה בסביבה ירוקה, איכותית ומפוארת במרכז הארץ.  הפרויקט ממוקם בצידה האורבני של שכונת הענק בית בפארק, בלב החדש של בקעת אונו בין צומת סביון, תל השומר ושכונת נווה סביון היוקרתית.

הפרויקט משלב דירות 5 ו6 חדרים, מיני ומקסי פנטהאוזים בעיצוב ארכיטקטוני מדהים, המציעים חווית מגורים ברמה פורצת דרך ואיכות חיים שלא הכרתם.

מפת מתחם

Ono in a life time

ONO LIVING CENTER הינו קומפלס המגורים היוקרתי של פרויקט ONO CENTER.

4 מגדלי מגורים מרהיבים המתנשאים לגובה של 12 קומות, בהם 197 דירות עם נוף פתוח לפארקים האורבנים ולפיאצה יוקרתית ושוקקת.

פרויקט ONO LIVING CENTER מתאפיין בתכנון ייחודי של הבניינים המעניק חווית מגורים מוקפדת בכל דירה, תוך שמירה על חללים רחבים. הדירות תוכננו תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת להבטיח נוחות, פרטיות ואיכות חיים גבוהה במיוחד, כל זאת בתוך סביבת מגורים איכותית הכוללת גינות מטופחות, שבילי הליכה, חיבור למדרחוב, קניות, ופנאי.

סיור אינטרקטיבי ומבט 360

אודות השכונה “בית בפארק”

שכונת “בית בפארק”- שכונה ירוקה, איכותית וקהילתית הנחשבת לריאה הירוקה של המרכז החדש. השכונה תוכננה בקפידה ומציעה כ-4500 יחידות דיור הנושקות לפארקים רחבים שבילי אופניים ותשתרע על שטח של כ-340 דונם.

שכונת “בית בפארק” מתוכננת לכלול שדרה ירוקה מרכזית שתעבור מצפון לדרום ולאורכה ייבנו מוסדות ציבור וגינותֿ ותעניק תחושת מגורים אורבנית ירוקה ונעימה לתושבי השכונה. כל בנייני הפרויקט נושקים לפארקים ושטחים ירוקים נרחבים ונהנים ממיקום אידיאלי ותכנון מוקפד. השכונה הינה חלק מהסכם גג שנחתם עם המדינה אשר יתרום לקיצור לוחות הזמנים של יישום ובניית התשתיות השונות.

במטרה לענות על צרכי הדיירים, שכונת בית בפארק תשלב מרכז עסקים, מתחמי קניות, בילויים ושירותי קהילה רחבים במטרה להפוך את הכל לנגיש וזמין בכל עת ולכולם.

דואגים לחינוך הילדים? אתם יכולים להיות רגועים – בשכונה מתוכננים לקום מספר בתי ספר יסודיים ובית ספר תיכון וזאת לצד גני ילדים ומעונות יום.

בנוסף, בלב השכונה מתוכננים לקום מתחמי חינוך, פנאי ותרבות אשר יתפרשו על פני שטח של כ- 35 דונם ויכלול בית ספר על יסודי, אולם ספורט, מרכז קהילתי, מועדון, תנועות נוער, ספרייה ותיאטרון.

תחבורה ונגישות

אודות העיצוב

 

ONO LIVING CENTER מביא איתו סטנדרטים חדשים של איכות חיים.

בתכנון הפרויקט הושם דגש מיוחד על העיצוב והיוקרה, וזאת על מנת להעניק לדיירים, חווית מגורים ייחודית שתבוא לידי ביטוי מידי יום.

שבילי אופניים פניימיים

פיאצה, בתי קפה ומסעדות מתחת לבית

צמוד לרכבת הקלה

שבע דקות נסיעה מתל אביב

על כביש 461

בניין 1

49 דירות

15 דירות 3 חדרים

6 דירות 4 חדרים

18 דירות 5 חדרים

חניון תת קרקעי

בניין 2

49 דירות

15 דירות 3 חדרים

6 דירות 4 חדרים

18 דירות 5 חדרים

חניון תת קרקעי

בניין 3

49 דירות

15 דירות 3 חדרים

6 דירות 4 חדרים

18 דירות 5 חדרים

חניון תת קרקעי

בניין 4

50 דירות

18 דירות 3 חדרים

22 דירות 5 חדרים

חניון תת קרקעי

התקדמות הפרויקט

מובהר כי המידע הכלול באתר אינו מהווה המלצה או חוות דעת, וכן לא מהווה תחליף לשיקול דעת של רוכש פוטנציאלי. האמור באתר בכל הקשור לפרויקט הינו תמצית בלבד, ועל מנת לקבל תמונה מלאה של הפרויקט לרבות לוחות זמנים, סטטוס תכנוני וכיוצ”ב, יש לעיין במסמכים המלאים כפי שאלו מפורסמים באתר רמ”י ובמשרדי החברה. מובהר כי החברה אינה אחראית לשלמות או דיוק המידע הנכלל באתר, והיא לא תישא באחריות לנזקים ו/או הפסדים כלשהם העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש במידע.

כן מובהר כי המידע באתר כולל מידע צופה פני עתיד, מידע כאמור כולל, בין היתר, תחזיות, מטרות, הערכות ואומדנים ומידע אחר המתייחסים לאירועים או עניינים עתידיים, אשר התממשותם אינה ודאית ואינה בשליטת החברה.

התממשותו ו/או אי התממשותו של המידע הצופה פני עתיד עשוי להיות מושפע, בין היתר, מגורמי הסיכון המאפיינים את פעילות החברה, וכן מהתפתחויות בסביבה הכלכלית ובגורמים שונים לרבות גורמים רגולטוריים וגורמים חיצוניים אחרים .

בנוסף, לוחות זמנים שמצוינים באתר בנוגע לפרויקט והמועדים הנכללים בו הינם משוערים וכוללים מידע צופה פני עתיד אשר אינו וודאי והמבוסס על מידע הידוע כיום וכולל הערכות של החברה בהסתמך על המידע שבידיה במועד זה, אשר יכולות להשתנות בהסתמך כתוצאה ממגבלות ו/או השפעות חיצוניות ו/או צדדים שלישיים כגון עיכוב בקבלת אישורים והיתרים הנדרשים לביצוע הפרויקט ע”י הרשויות השונות , תלות בקבלנים וכדומה. לפיכך הפעולות שיבוצעו בפועל ומועדן עשויות להיות שונות באופן מהותי מן היעדים המוערכים או המשתמעים מהמוצג באתר.

פרויקטים נוספים