אודות הפרויקט

לצפייה במלאי הדירות לחץ כאן
חזרה לעמוד הפרויקטים

תאור הפרויקט

גשם החזקות גאה להציג את פרויקט "HaNasi Boutique" שייבנה בלב ליבה של העיר הצפונית ביותר במישור החוף – נהריה.
פרויקט הנשיא בוטיק הינו פרויקט יוקרה חדש, בשכונת רסקו החדשה בנהריה, 3 בנייני מגורים העתידים להיבנות כבניה נמוכה בגובה של כ- 6 קומות. ומציע מגוון רחב של טיפוסי דירות רגילות, גן ופנטהאוז, בעלות 3, 4 ו-5 חדרים ומפרט פרימיום עשיר. הדירות שבפרויקט מעוצבות בסטנדרט יוקרתי, ומציעות נופים עוצרי נשימה אל נוף גלילי ירוק או לנופיו של הים הפתוח.

HaNasi Boutique

שם המסלול: מחיר למשתכן
מספר מתחם: מגרש 9
שם פרויקט: HaNasi Boutique
יישוב: נהריה
שכונה: שמעון פרס
מס' יחידות : 36 יחידות במחיר למשתכן

מידע מתוך אתר הדירה

אודות המיקום

אף פעם לא משעמם בנהריה

שכונת "שמעון פרס" ממוקמת בין הים לשלוחות הכרמל וצפויה לכלול מלבד מגורים, פארק למדעי החיים (הנמצא כבר בשלבי הקמה), פארק היי-טק, אזור ספורט עירוני, ומרכזי בידור ופנאי הכוללים מלונות. בנוסף קיימת תכנית פיתוח מערכת דרכים העתידה לקשר את השכונה החדשה למרכז העיר ולשכונות הסובבות אותה.

במסגרת תוכניות הפיתוח הסביבתי, יבנו שטחים ציבוריים פתוחים, שבילים להולכי רגל, מבני ציבור, גשרים ומערכת שבילי אופניים.

השטחים הירוקים פרוסים מצפון לדרום וכן, כוללים שבילים ירוקים מכיוון מזרח למערב, המחברים את הטיילת הממוקמת לאורך המסילה הישנה ומאפשרים גם חיבורים למערב העיר.

נגישות – קל ונוח להגיע לכל מקום

הפרויקט ממוקם במרחב עירוני נוח מבחינת נגישות והשכונה תוקם במרחק של 20 דקות הליכה מתחנת הרכבת של נהריה וכ-5 דקות נסיעה.

התוכנית לפיתוח מערכת דרכים עתידה לקשר את השכונה החדשה למרכז העיר נהריה ולשכונות גבעת טרומפלדור וגבעת כצנלסון כאשר התחנה המרכזית נמצאת במרחק של 8 דקות נסיעה משכונת שמעון פרס
התכנית הכוללנית עתידה להסיט צפונה בכ-200 מטר את כביש 89 ובהמשכו לחבר את כביש 6 לכביש 89 במסגרת הרחבת הקטע הצפוני (58 קילומטר בתכנון) – מכיוון עין תות לשלומי ובכך לחבר את נהריה לעורק התחבורה העורקי למרכז ולדרום הארץ והכביש יהיה במרחק של קילומטרים בודדים ממתחם השכונה

לתחנת רכבת חדשה – בתכנון

2020

בניית מחלף צפון החדש

2020

סלילת כביש צפוני חדש וחיבורו לכביש 4

2018

שבילי אופנים פנימים

מספר עובדות על נהריה

  • נהריה עיר חוף המצויה כ – 30 ק"מ מצפון לחיפה ו כ – 7 ק"מ דרומית למעבר ראש הנקרה והגבול עם לבנון.
  • נהריה נחשבת לבירת הגליל המערבי ומספקת שירותים שונים לאוכלוסייה כפולה מזו המתגוררת בה.
  • שטח השיפוט של העיר משתרע על 10,500 דונם.
  • מספר בתי האב כ – 19 אלף.
  • תחזית גידול משוערת של העיר: צפי הרשות ל-2020 – 80,000 נפש.

חינוך בנהריה

במערכת החינוך לומדים כעשרת אלפים בני נוער והעיר נמצאת במגמה של השתפרות מתמדת הכוללת תכנית להעצמה חינוכית אשר מסייעת ועוזרת לילדים מתקשים במקצועות הלימוד ועומדת על ממוצע של קרוב ל – 80% זכאים לבגרות.

בנהריה ישנם 88 גני ילדים, בתי ספר יסודיים, תיכונים ומסגרות לחינוך מיוחד. עוד ניתן למצוא תלמידים הלומדים להנדסאים. המשמעות היא שלילדיכם אף פעם לא ישעמם בנהריה!

 

חיי הקהילה בנהריה

בין מגוון הבילויים בעיר בטיילת ובחופים, ניתן למצוא את תושבי העיר בפעילויות רבות ולהינות גם עם משפחתכם מפיתוח תרבות, העשרה ופנאי של עיריית נהריה שכוללת מספר מרכזים קהילתיים הפזורים ברחבי העיר ומציעים מגוון רחב של חוגים מסובסדים לכל הגילאים ביניהם חוגי ריקודים, קראטה, אומנות, התעמלות, תכשיטנות, שחמט, תאטרון, קרב מגע, ריקודים סלוניים, יוגה, זומבה כדורגל ועוד.

מפת מתחם

דגמי הבניינים

HaNasi Boutique

3 בניינים | 6 קומות | 51 יחידות דיור

תכניות מכר קומתיות
להורדה

גלריה הדמיות

הורדת מסמכים משפטיים

נספח יג' – היתר עיסקא
להורדה
ייפוי כוח נוטריוני להסמכת מורשה חתימה לבחור דירה
להורדה
הסכם מכר
להורדה
היתר בנייה
להורדה
ייפוי כוח בלתי חוזר נוטריוני להסמיך מורשה לחתימת חוזה במקום הרוכש
להורדה
טבלת הצמדות
להורדה
מחירון אפריל 22
להורדה
ייפוי כוח לבחירת דירה
להורדה
טופס הרשמה
להורדה
טופס ביטול הרשמה
להורדה
מפרט מכר
להורדה

יום עיון

התקדמות הפרויקט

מובהר כי המידע הכלול באתר אינו מהווה המלצה או חוות דעת, וכן לא מהווה תחליף לשיקול דעת של רוכש פוטנציאלי. האמור באתר בכל הקשור לפרויקט הינו תמצית בלבד, ועל מנת לקבל תמונה מלאה של הפרויקט לרבות לוחות זמנים, סטטוס תכנוני וכיוצ"ב, יש לעיין במסמכים המלאים כפי שאלו מפורסמים באתר רמ"י ובמשרדי החברה. מובהר כי החברה אינה אחראית לשלמות או דיוק המידע הנכלל באתר, והיא לא תישא באחריות לנזקים ו/או הפסדים כלשהם העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש במידע.
כן מובהר כי המידע באתר כולל מידע צופה פני עתיד, מידע כאמור כולל, בין היתר, תחזיות, מטרות, הערכות ואומדנים ומידע אחר המתייחסים לאירועים או עניינים עתידיים, אשר התממשותם אינה ודאית ואינה בשליטת החברה.
התממשותו ו/או אי התממשותו של המידע הצופה פני עתיד עשוי להיות מושפע, בין היתר, מגורמי הסיכון המאפיינים את פעילות החברה, וכן מהתפתחויות בסביבה הכלכלית ובגורמים שונים לרבות גורמים רגולטוריים וגורמים חיצוניים אחרים .
בנוסף, לוחות זמנים שמצוינים באתר בנוגע לפרויקט והמועדים הנכללים בו הינם משוערים וכוללים מידע צופה פני עתיד אשר אינו וודאי והמבוסס על מידע הידוע כיום וכולל הערכות של החברה בהסתמך על המידע שבידיה במועד זה, אשר יכולות להשתנות בהסתמך כתוצאה ממגבלות ו/או השפעות חיצוניות ו/או צדדים שלישיים כגון עיכוב בקבלת אישורים והיתרים הנדרשים לביצוע הפרויקט ע"י הרשויות השונות , תלות בקבלנים וכדומה. לפיכך הפעולות שיבוצעו בפועל ומועדן עשויות להיות שונות באופן מהותי מן היעדים המוערכים או המשתמעים מהמוצג באתר.

פרויקטים נוספים